ELMAR PRO - kukurydza KWS, rzepak KWS, Środki ochrony roślin FMC, dystrybutor kws
Facebook nasiona kukurydzy
kukurydza
zboża
rzepak

Praca

Poszukuje osoby na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.
Rejon: woj. warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • prowadzenie oraz uzupełnianie bazy danych klientów,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • realizacja celów sprzedażowych,

Wymagania:

  • wykształcenie rolnicze,
  • znajomość rynku rolnego,
  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy, rzetelność,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o uregulowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stały etat

Aplikację prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro@elmar-pro.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)."

Rzepak
Rzepak

Kukurydza
Kukurydza

Zboża
Zboża